Zootopia: Hayvanlar Şehri - 3D - Zootropolis - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Zootropolis

Türü 3D / Aile / Aksiyon / Animasyon / Çocuk Filmi / Gizem / Macera
Oyuncular Ginnifer Goodwin / Jason Bateman / Idris Elba / Jenny Slate / Nate Torrence / Bonnie Hunt / Don Lake / Tommy Chong / J.K. Simmons / Octavia Spencer / Alan Tudyk / Shakira / Raymond S. Persi / Della Saba / Maurice LaMarche / /
Yönetmen Byron Howard / Rich Moore /
Senarist Byron Howard / Rich Moore /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2016
Süresi 108 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 17.02.2016 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 8,0

Filmin Konusu

          Zootopia, hayvanların bir arada yaşadığı çok büyük bir şehirdir. Bu şehirde yaşayan bir tavşan olan Judy Hopps polis teşkilatına yeni yazılmıştır. Nick adlı tilki ise küçük dolandırıcılık işleri yaparak köşeyi dönmeyi hedeflemektedir. Bir gün Nick, işlemediği bir suçla itham edilir. Nick adını temize çıkarmak, Judy de davayı çözmek için daha önceden hiç tahmin edemeyecekleri bir işbirliği yapmak zorunda kalırlar.

          Karmakarışık ve Bolt gibi sevilen animasyon filmlerinin yönetmeni Byron Howard'ın hayata geçireceği film, 4 Mart 2016'da gösterime girecek.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017