Karanlık Operasyon - Zero Dark Thirty - 2012 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Zero Dark Thirty

Türü Dram / Gerilim
Oyuncular Jason Clarke / Reda Kateb / Jessica Chastain / Kyle Chandler / Jennifer Ehle / Harold Perrineau / Jeremy Strong / J.J. Kandel / Wahab Sheikh / Alexander Karim / Nabil Elouahabi / Aymen Hamdouchi / Simon Abkarian / Ali Marhyar / Parker Sawyers /
Yönetmen Kathryn Bigelow /
Senarist Mark Boal /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2012
Süresi 157 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 24.01.2013 Hasılatı 132.820.716 $
Boxset IMDb Puanı 7,4

Filmin Konusu

          11 Eylül'ün katilleri Amerika halkında yeni bir korku ve nefret psikolojisinin doğmasına neden oldular . Aynı zamanda bu olay , katillerin dahil olduğu organizasyon olan El Kaide ve başlarındaki Bin Laden'in peşine düşülmesinin de başlangıcı oldu.Oscar ödüllü Kathryn Bigelow (The Hurt Locker) bu zamandan Bin Laden'in ölümüne kadar yaşanan zamanın kronolojik olarak altını çiziyor. 'Zero Dark Thirty'nin başrollerini ise Joel Edgerton ,Jessica Chastain , Chris Pratt , Mark Strong ve Jennifer Ehler paylaşıyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017