X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - X-Men: Days of Future Past - 2014 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

X-Men: Days of Future Past

Türü Aksiyon / Bilim Kurgu / Gerilim / Macera
Oyuncular Hugh Jackman / James McAvoy / Michael Fassbender / Jennifer Lawrence / Halle Berry / Nicholas Hoult / Anna Paquin / Ellen Page / Peter Dinklage / Shawn Ashmore / Omar Sy / Evan Peters / Josh Helman / Daniel Cudmore / Bingbing Fan / /
Yönetmen Bryan Singer /
Senarist Simon Kinberg / Jane Goldman /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / İngiltere / Kanada
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2014
Süresi 132 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 22.05.2014 Hasılatı 233,921,534 $
Boxset X-Men IMDb Puanı 8,0

Filmin Konusu

          Süper kahramanlar ekibi X-Men, dünyayı bu büyük felaketin etkilerinden korumak üzere Wolverine'i zamanda yolculukla geçmişe gönderir ve bu vahim olayı engelleye çalışır. Amaç, dünyadaki tüm canlı türlerinin geleceğine yön veren önemli bir tarihi olayı engellemektir. Kahramanlarımız, gençlik günlerindeki halleriyle omuz omuza çarpışmak, hem geçmişte hem de günümüzde büyük bir mücadele vermek zorundadır. Bryan Singer'ın yönettiği filmin yıldızlarla bezeli kadrosunda Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Ian McKellen, Michael Fassbender ve Anna Paquin gibi isimler öne çıkıyor. Film, 2014 yılında tüm dünyada en çok izlenen filmler listesinde ilk 10'da yer almayı başardı.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017