X-Men: Apocalypse - 3D - X-Men: Apocalypse - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

X-Men: Apocalypse

Türü 3D / Aksiyon / Bilim Kurgu / Macera
Oyuncular James McAvoy / Michael Fassbender / Jennifer Lawrence / Nicholas Hoult / Oscar Isaac / Rose Byrne / Evan Peters / Josh Helman / Sophie Turner / Tye Sheridan / Lucas Till / Kodi Smit-McPhee / Ben Hardy / Alexandra Shipp / Lana Condor /
Yönetmen Bryan Singer /
Senarist Simon Kinberg / Bryan Singer /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2016
Süresi 144 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 19.05.2016 Hasılatı 155,333,829 $
Boxset X-Men IMDb Puanı 7,1

Filmin Konusu

          X-Men evreninin en güçlü mutantı olan El-Sabah Nur, yani Apocalypse (Oscar Isaac), binlerce yıllık uykusundan uyandığında dünyayı tanınmaz bir halde bulur. Gördükleri karşısında çok sinirlenen Apocalypse, dünyayı tamamen yerle bir edip baştan kurmaya karar verir, bunun için kendine 4 yardımcı bulur: Storm, Archangel, Psylocke ve Magneto. Dünyanın yok olma tehlikesini karşı Mystique, Profesör X ve diğer mutantlar güçlerini birleştirip dünyayı kurtarmak zorundadır. X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Filminin devam filmini bir önceki filmde olduğu gibi Bryan Singer yönetiyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017