Ben Kimim? - Who Am I - Kein System ist sicher - 2014 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Who Am I - Kein System ist sicher

Türü Gerilim / Suç-Polisiye
Oyuncular Tom Schilling / Elyas M'Barek / Wotan Wilke Möhring /
Yönetmen Baran bo Odar /
Senarist Jantje Friese / Baran bo Odar /
Sinema Alman Sineması Yapım Yeri Almanya
Orjinal Dil Almanca Yapım Yılı 2014
Süresi 106 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 4.09.2015 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 7,6

Filmin Konusu

           Genç bir bilgisayar dehası olan Benjamin, sadece Almanya’da değil dünya çapında tanınan biri olmak istemektedir. Yer altı bir hacker grubu, Benjamin’i aralarına katılmaya çağırınca, Benjamin bu tehlikeli teklifi kabul eder ancak bu tehlikeli oyunlarda başına geleceklerden habersizdir.

          Yönetmenliğini İsveç'li yönetmen Baran bo Odar’ın üstlendiği filmin senaryosunda da yönetmen bo Odar ile birlikte Jantje Friese’ın imzası var. Siber suç geriliminin başrolünde Tom Schilling yer alırken, Schilling'e Elyas M'Barek, Wotan Wilke Möhring, Hannah Herzsprung ve Trine Dyrholm isimleri eşlik ediyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017