Yedinci Hayat - What Happened to Monday - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

What Happened to Monday

Türü Aksiyon / Bilim Kurgu / Gerilim / Gizem / Macera / Suç-Polisiye
Oyuncular Noomi Rapace / Glenn Close / Willem Dafoe / Marwan Kenzari / Christian Rubeck / Pål Sverre Hagen / Tomiwa Edun / Cassie Clare / Cameron Jack / Clara Read / Kirsty Averton / Lucy Pearson / Nadiv Molcho / Elijah Ungvary / Vegar Hoel / /
Yönetmen Tommy Wirkola /
Senarist Max Botkin / Kerry Williamson /
Sinema İngiliz Sineması Yapım Yeri İngiltere / Fransa / Belçika
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 123 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 2.11.2017 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,9

Filmin Konusu

          Yakın bir gelecekte dünya nüfusu kontrol edilemez boyutlara ulaşıp, kaynaklar tükenip, kıtlık baş gösterince, bütün ailelere tek çocuk kotası konulmuştur. Fazlalık çocuklar devlet tarafından öldürülmektedir. Böyle bir ortamda yediz çocukları olan bir baba (Willem Dafoe), çocuklarını evinde herkesten saklayarak büyütür. Haftanın yedi gününün isimleriyle adlandırdığı kızları haftanın 1 günü sırayla dışarı çıkmakta, evin dışında ortak Karen Settman (Noomi Rapace) kimliğini kullanmaktadırlar. Bu şekilde artık yetişkin olan yedizler, günün birinde Pazartesi'nin eve gelmemesiyle hep birlikte dışarı çıkap kardeşlerini aramak zorunda kalacaklardır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017