Warcraft - Warcraft - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

System.ArgumentOutOfRangeException: Uzunluk sıfırdan küçük olamaz. Parametre adı: length konum: System.String.Substring(Int32 startIndex, Int32 length) konum: film_izle.Film_Doldur() c:\inetpub\vhosts\sinemaonda.com\httpdocs\film-izle.aspx.cs içinde: satır 166
Orjinal Adı

Warcraft

Türü
Oyuncular
Yönetmen
Senarist
Sinema Hollywood Yapım Yeri /
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2016
Süresi 123 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 3.06.2016 Hasılatı 47,167,650 $
Boxset IMDb Puanı 7,0

Filmin Konusu

          Azeroth gezegenindeki insan düzeni tehdit altındadır, nitekim Draenor'da yaşayan orklar, soylarının tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalınca Kara Geçit'ten geçerek insanların dünyasına gelmeye başlarlar.  İnsanların önderi Anduin Lothar (Travis Fimmel) ve orkların önderi Durotan (Toby Kebbell), her iki halkın geleceğini belirleyecek bir noktaya geleceklerdir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017