Troller - Trolls - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Trolls

Türü Aile / Animasyon / Fantastik / Komedi / Macera
Oyuncular Anna Kendrick / Justin Timberlake / Zooey Deschanel / Christopher Mintz-Plasse / Christine Baranski / Russell Brand / Gwen Stefani / John Cleese / James Corden / Jeffrey Tambor / Ron Funches / Aino Jawo / Caroline Hjelt / Kunal Nayyar / Quvenzhané Wallis /
Yönetmen Walt Dohrn / Mike Mitchell /
Senarist Jonathan Aibel / Glenn Berger /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2016
Süresi 92 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 4.11.2016 Hasılatı 153,694,574 $
Boxset IMDb Puanı 6,5

Filmin Konusu

          Kendilerine ait kasabada mutlu ve dünyadaki diğer tehlikelerden uzak bir hayat süren 'Troll' adlı minik yaratıklar, Bergen adlı kocaman ve ancak bir Troll yediğinde kendini iyi hissedebilecek başka yaratıklarla karşılaştıklarında tamamen yok olma tehlikesiyle karşılaşırlar. Kasabanın işgal edilmesinin ardından kendilerini son anda kurtarabilen, bir Troll için bile fazla neşeli ve iyimser Puppy ile son derece titiz ancak karamsar Branch, hiç uyuşamasalar da mecburiyetten maceralı bir yolculuğa birlikte adım atacaktır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017