Oyuncak Hikayesi 2 - Toy Story 2 - 1999 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Toy Story 2

Türü Aile / Animasyon / Çocuk Filmi / Komedi / Macera
Oyuncular Tom Hanks / Tim Allen / Joan Cusack / Kelsey Grammer / Don Rickles / Jim Varney / Wallace Shawn / John Ratzenberger / Annie Potts / Wayne Knight / John Morris / Laurie Metcalf / Estelle Harris / R. Lee Ermey / Jodi Benson / /
Yönetmen John Lasseter / Ash Brannon /
Senarist John Lasseter / Pete Docter /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 1999
Süresi 92 Kalite 720P
Viz. Tarihi 17.02.2000 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 7,9

Filmin Konusu

          Andy'nin tatil için bir kovboy kampına gitmesi sonucunda oyuncakları kendi başlarına kalırlar. Kafasını ilginç oyuncaklar toplamaya takmış Al McWhiggin adlı bir oyuncak koleksiyoncusunun Woody'i kaçırmasıyla birlikte olaylar gelişmeye başlar. Al'ın apartman dairesine götürülen Woody, 1950'lı yılların televizyon şovu "Woody's Roundup"ın ödüllü oyuncakları arasında en değerli koleksiyon parçasının kendisi olduğunun farkına varır. Orada aynı şovun diğer ödüllü oyuncaklarıyla tanışma fırsatını bulur Tanıştığı oyuncaklar arasında kovboy kız Jessie, Bullseye adlı bir at ve Stinky Pete adlı bir maden arayıcısı vardır. Woody'nın kaçırılması üzerine Andy'nın odasındaki diğer oyuncak arkadaşları Mr. Potato Head, Slinky, Dog, Rex ve Hamm duruma el koyarak arkadaşlarını bir müze parçası olmaktan kurtarmak üzere harekete geçerler. Bütün amaçları Andy kovboy kampından dönmeden Woody'ı kurtarmaktır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017