Kocaayak ve Oğlu - The Son of Bigfoot - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

The Son of Bigfoot

Türü Aile / Animasyon / Çocuk Filmi / Fantastik
Oyuncular Cinda Adams / Mari Devon / Kirk Thornton / John Allsopp / George Babbit / Laila Berzins / Tom Blank / Barrie D. Buckner Jr. / Joey Camen / Jeff Doucette / David Epstein / Pappy Faulkner / Sandy Fox / James Fredrick / Victor Friedland / /
Yönetmen Jeremy Degruson / Ben Stassen /
Senarist Bob Barlen / Cal Brunker /
Sinema Fransız Sineması Yapım Yeri ABD / Fransa / Belçika
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 92 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 26.07.2017 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,2

Filmin Konusu

          Çocukluktan gençliğe adım atmakta olan Adam, yıllardır görmediği babasını bulabilmek için maceralı bir yolculuğa çıkar. Amacına da ulaşır, ancak babası, Kocaayak adıyla bilinen orman yaratığından başkası değildir. Hayvanlarla konuşabilmek gibi özel güçlere sahip Kocaayak, DNA'sının peşindeki şirketten kendini ve ailesini koruyabilmek için yıllarca saklanmıştır. Ancak Adam'ı takip eden şirket, Kocaayak'ı bulmuştur ve kurtulabilmek için baba ve oğul, ormandaki tüm hayvanlarla birlikte savaşmak zorundadır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017