Korsanlar - The Pirates! In an Adventure with Scientists! - 2012 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

The Pirates! In an Adventure with Scientists!

Türü Aile / Animasyon / Komedi / Macera
Oyuncular Hugh Grant / Martin Freeman / Imelda Staunton / David Tennant / Jeremy Piven / Salma Hayek / Lenny Henry / Brian Blessed / Russell Tovey / Anton Yelchin / Brendan Gleeson / Ashley Jensen / Al Roker / Ben Whitehead / Mike Cooper / /
Yönetmen Peter Lord / Jeff Newitt /
Senarist Gideon Defoe / Gideon Defoe /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / İngiltere
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2012
Süresi 88 Kalite Diger
Viz. Tarihi 25.04.2012 Hasılatı 31,051,126 $
Boxset IMDb Puanı 6,7

Filmin Konusu

          Kaptan Korsan, "Yılın Korsanı" ödülünü almak için rakipleri Kara Bellamy ve Pala Bıyık Liz'i alt etmek zorundadır. Onları Kanlı Adalar'dan Viktorya İngilteresine uzanan zorlu bir yolculuk beklemektedir. Bu yolculuk boyunca Kaptan Korsan yanına şaşkın bir bilim adamını da alıp kötücül güçlere sahip bir kraliçeye karşı da mücadele veriyor. Ama bir korsanın en bğyğk tutkusunun macera olduğunu asla unutmadan!

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017