Istakoz - The Lobster - 2015 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

The Lobster

Türü Bilim Kurgu / Dram / Komedi / Romantik
Oyuncular Jacqueline Abrahams / Roger Ashton-Griffiths / Jessica Barden / Olivia Colman / Anthony Dougall / Sean Duggan / Colin Farrell / Roland Ferrandi / James Finnegan / Robert Heaney / Rosanna Hoult / Jaro / Ryac / Ashley Jensen / Kathy Kelly / /
Yönetmen Yorgos Lanthimos /
Senarist Yorgos Lanthimos / Efthymis Filippou /
Sinema Hollywood Yapım Yeri İngiltere / Fransa / Hollanda / İrlanda / Yunanistan
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2015
Süresi 119 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 22.10.2015 Hasılatı 8,699,235 $
Boxset IMDb Puanı 7,1

Filmin Konusu

          Alternatif bir yakın gelecekte geçen filmde Yorgos Lanthimos bizi çok ilginç bir hikayeye götürüyor. Bu dünyada yalnız insanlar istenmemektedir ve görüldükleri yerde tutuklanarak tuhaf bir otele götürülmektedir. 45 günlük süre zarfında kendilerine bir eş bulamayanlar ise, bir hayvana dönüştürülerek ormana salınmaktadır. David (Colin Farrell) de buraya getirilmiştir ve kısa süre içinde kendine bir sevgili ararken tüm kuralları yıkarak buradan kaçar. Ormanlarda yalnız bir kadınla (Rachel Weisz) tanışır ve ona aşık olur.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017