Son Cadı Avcısı - The Last Witch Hunter - 2015 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

The Last Witch Hunter

Türü Aksiyon / Fantastik / Macera
Oyuncular Vin Diesel / Rose Leslie / Elijah Wood / Ólafur Darri Ólafsson / Rena Owen / Julie Engelbrecht / Michael Caine / Joseph Gilgun / Isaach De Bankolé / Michael Halsey / Sloane Coombs / Lotte Verbeek / Dawn Olivieri / Inbar Lavi / Armani Jackson /
Yönetmen Breck Eisner /
Senarist Cory Goodman / Matt Sazama /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / Çin / Kanada
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2015
Süresi 106 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 23.10.2015 Hasılatı 27,356,090 $
Boxset IMDb Puanı 6,0

Filmin Konusu

13. yy'da bir cadı avcısı olan Kaulder (Vin Diesel) en güçlü cadı olan Kraliçe Cadı'yı öldürmeyi başarır, ancak son anlarında Kraliçe onu ölümsüzlükle lanetler. Bu nedenle karısı ve çocuğundan sonsuza dek ayrılır. Günümüz New York'unda yaşamayı sürdüren Kaulder, aradan geçen yüzyıllar sonrasında türünün son örneği olarak kalmıştır. Bütün bu yıllar boyunca cadılarla savaşmış acı çekmiştir. Ancak Kraliçe Cadı geri gelmiştir ve ölümünün intikamını almaya kararlıdır. İkisinin savaşı, aynı zamanda dünyanın geleceğini belirleyecektir ve bu savaşta en büyük yardımcısı hiç tahmin edemeyeceği biri, dişi bir cadı olacaktır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017