Can Dostum - The Intouchables - 2011 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

The Intouchables

Türü Biyografi / Dram / Komedi
Oyuncular François Cluzet / Omar Sy / Anne Le Ny / Audrey Fleurot / Joséphine de Meaux / Clotilde Mollet / Alba Gaïa Bellugi / Cyril Mendy / Salimata Kamate / Absa Diatou Toure / Grégoire Oestermann / Dominique Daguier / François Caron / Christian Ameri / Thomas Solivérès /
Yönetmen Olivier Nakache / Eric Toledano /
Senarist Olivier Nakache / Eric Toledano /
Sinema Fransız Sineması Yapım Yeri Fransa
Orjinal Dil Fransızca Yapım Yılı 2011
Süresi 112 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 11.05.2012 Hasılatı 13,179,837 $
Boxset IMDb Puanı 8,6

Filmin Konusu

          Geçirdiği kazadan sonra felç olan zengin aristokrat Philippe, cezaevinden çıkmış Driss’i bakıcısı olarak işe alır. Herkes Driss’in bu iş için uygun olmayacağını düşünürken, Philippe O’na inanır ve bir şans verir. Dünya dursa yan yana gelmeyecek olan bu iki karşıt dünya görüşünün çarpışmasının ve zamanla çılgın bir dostluğa dönüşmesinin, insanı derinden etkileyen hikâyesi.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017