Baba - The Godfather - 1972 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

The Godfather

Türü Dram / Kült / Suç-Polisiye
Oyuncular Abe Vigoda / Al Lettieri / Al Pacino / Diane Keaton / Gianni Russo / James Caan / John Cazale / John Marley / Marlon Brando / Richard Conte / Richard S. Castellano / Robert Duvall / Rudy Bond / Sterling Hayden / Talia Shire / /
Yönetmen Francis Ford Coppola / Francis Ford Coppola / /
Senarist Francis Ford Coppola / Mario Puzo / /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 1972
Süresi 175 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 1.10.1973 Hasılatı 134,821,952 $
Boxset Baba IMDb Puanı 9,2

Filmin Konusu

          Sicilya'dan göç eden Corleone ailesi, Amerika'da yerleşme çabalarını sürdürürken kendilerine kaba kuvvet kullanmaya kalkan ve yapmaya kalktıkları her işten haraç isteyen bir takım kimliği belirsiz kişilere karşı onlar da kaba kuvvet kullanmaya ve bunda da başarılı olmaya başlayınca kendilerini tahmin bile edemeyecekleri bir yaşantının içinde bulurlar. Bir taraftan son derece katı örf ve aile yaşantısı diğer tarafta ise acımasızca önlerine çıkanları yok etmeye başlayan Corleone ailesi bir müddet sonra Amerika'nın en korkulan mafya topluluğu haline gelmiştir. Kendileri her ne kadar mafya değil bir aile olduklarını söyleseler de.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017