Senden Bana Kalan - The Descendants - 2011 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

The Descendants

Türü Dram / Komedi
Oyuncular George Clooney / Shailene Woodley / Amara Miller / Nick Krause / Patricia Hastie / Grace A. Cruz / Kim Gennaula / Karen Kuioka Hironaga / Carmen Kaichi / Kaui Hart Hemmings / Beau Bridges / Matt Corboy / Matt Esecson / Michael Ontkean / Stanton Johnston /
Yönetmen Alexander Payne /
Senarist Alexander Payne / Nat Faxon /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2011
Süresi 115 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 2.02.2012 Hasılatı 177.243.185 $
Boxset IMDb Puanı 7,3

Filmin Konusu

          Toprak sahibi zengin bir baba olan Matt King (George Clooney), eşinin trajik bir bot kazası geçirmesinden sonra,  geride kalan iki kızı ile ilişkisinin hiç de hayal ettiği gibi olmadığını farkeder. Matt, kızları ile olan ilişkisini düzeltmeye kararlıdır fakat gittikçe kötüye giden akıl sağlığı onun için hayatı oldukça zorlaştıracaktır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017