Kara Şövalye - The Dark Knight - 2008 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

The Dark Knight

Türü Aksiyon / Dram / Fantastik / Gerilim / Suç-Polisiye
Oyuncular Aaron Eckhart / Anthony Michael Hall / Chin Han / Christian Bale / Cillian Murphy / Eric Roberts / Gary Oldman / Heath Ledger / Maggie Gyllenhaal / Michael Caine / Monique Gabriela Curnen / Morgan Freeman / Nestor Carbonell / Ritchie Coster / Ron Dean / /
Yönetmen Christopher Nolan / /
Senarist Christopher Nolan / Jonathan Nolan / /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2008
Süresi 152 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 25.07.2008 Hasılatı 533,316,061 $
Boxset Batman - Kara Şövalye IMDb Puanı 9,0

Filmin Konusu

          The Dark Knight'da, Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017