Angry Birds - The Angry Birds Movie - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

The Angry Birds Movie

Türü Aile / Aksiyon / Animasyon / Komedi / Macera
Oyuncular Jason Sudeikis / Josh Gad / Danny McBride / Maya Rudolph / Bill Hader / Peter Dinklage / Sean Penn / Keegan-Michael Key / Kate McKinnon / Tony Hale / Hannibal Buress / Ike Barinholtz / Tituss Burgess / Ian Hecox / Anthony Padilla /
Yönetmen Clay Kaytis / Fergal Reilly /
Senarist Jon Vitti / Mikael Hed /
Sinema Hollywood Yapım Yeri Finlandiya / ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2016
Süresi 97 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 13.05.2016 Hasılatı 107,506,776 $
Boxset IMDb Puanı 6,3

Filmin Konusu

Uçamayan kuşların huzur içinde yaşadığı güzel bir adada huzuru olmayan belki de tek kuş, öfke problemini bir türlü yenememiş olan Red'dir. Red, Chuck ve Bomb adlı diğer iki kuşla birlikte sürekli olarak dışlanmaktadır. Bir gün adaya gemi dolusu domuz gelir. Adadakilere dostça davranan domuzlar kuşların güvenini kazanır. Ancak bir gece adadaki tüm yumurtaları çalarak kaçarlar. Ne yapacağını bilemez halde çaresiz kalan kuşlar, en başından beri domuzlara kuşkuyla yaklaşmış olan Red'den yardım isterler. Red'in çözümü bellidir, içlerindeki öfkeyi serbest bırakarak savaşmak!

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017