Spectre - Spectre - 2015 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Spectre

Türü Aksiyon / Gerilim / Macera
Oyuncular Daniel Craig / Christoph Waltz / Léa Seydoux / Ralph Fiennes / Monica Bellucci / Ben Whishaw / Naomie Harris / Dave Bautista / Andrew Scott / Rory Kinnear / Jesper Christensen / Alessandro Cremona / Stephanie Sigman / Tenoch Huerta / Adriana Paz /
Yönetmen Sam Mendes /
Senarist John Logan / Neal Purvis /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / İngiltere
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2015
Süresi 148 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 11.06.2015 Hasılatı 200,074,175 $
Boxset James Bond - Yeni Seri IMDb Puanı 6,8

Filmin Konusu

          Geçmişin tozlu sayfalarından kopup gelen bir mesaj, ajan Bond'u (Daniel Craig) önce Mexico City'ye, sonra Roma'ya götürür. Roma'da tehlikeli bir suçlunun dul eşi Lucia (Monica Bellucci) ile tanışır ve yine burada Spectre adında çok gizli ve tehlikeli örgütlenmeden haberdar olur. Fakat Londra'da Bond'un ve M önderliğindeki MI6'in faaliyetleri tartışılır hale gelmiştir. Bond bu esnada Spectre'nin sırlarla dolu arka planını gün yüzüne çıkarabilmek için eski düşmanı Mr. White'ın kızı Madeleine (Lea Seydoux) ile temasa geçmeye çalışacaktır. Ve Spectre'nin merkezine yaklaştıkça, aradığı düşmanla arasında hiç bilmediği bir bağın varlığından da haberdar olacaktır. 24. James Bond filmi Spectre, Daniel Craig'in 4. James Bond filmi oldu.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017