İçeride - Shut In - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Shut In

Türü Dram / Gerilim / Korku
Oyuncular Naomi Watts / Oliver Platt / Charlie Heaton / Jacob Tremblay / Clémentine Poidatz / Alex Braunstein / David Cubitt / Crystal Balint / Ellen David / Tim Post / Peter Outerbridge / Anton Chevrier / Thomas Macedo / /
Yönetmen Farren Blackburn /
Senarist Christina Hodson /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / Fransa / Kanada
Orjinal Dil Türkçe Yapım Yılı 2016
Süresi 91 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 1.12.2016 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 4,7

Filmin Konusu

          Klinik Psikolog Mary Portman (Naomi Watts), bir trafik kazasında eşini kaybetmiştir, oğlu Steven (Charlie Heaton) ise artık hiçbirşeye tepki vermemektedir. Kadın yaşadığı şoku atlatmaya çalışırken bir yandan da oğluna bakmaya çalışmaktadır. Acısını unutabilmek için kendini başka çocuklara adayan Portman, bir gün kliniğine gelen küçük Tom (Jacob Tremblay) ile yakın bir bağ kurar, hatta annesiz kalmış çocuğu evine kabul eder. Ancak fırtınalı bir gece sırasında Tom ortadan kaybolur. Tom'un o soğukta hayatta kalma ihtimalinin olmadığı söylenmektedir. Bu olay, Mary ve Steven için korku dolu günlerin başlangıcı anlamına gelecektir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017