Schindler'in Listesi - Schindler's List - 1993 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Schindler's List

Türü Biyografi / Dram / Kült / Politik / Siyah-Beyaz / Tarihi
Oyuncular Liam Neeson / Ben Kingsley / Ralph Fiennes / Caroline Goodall / Jonathan Sagall / Embeth Davidtz / Malgorzata Gebel / Shmuel Levy / Mark Ivanir / Béatrice Macola / Andrzej Seweryn / Friedrich von Thun / Krzysztof Luft / Harry Nehring / Norbert Weisser /
Yönetmen Steven Spielberg /
Senarist Thomas Keneally / Steven Zaillian /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 1993
Süresi 195 Kalite 720P
Viz. Tarihi 4.03.1994 Hasılatı 96,067,179 $
Boxset IMDb Puanı 8,9

Filmin Konusu

          2. Dünya Savaşı yıllarının Nazi Almanya'sında girişimci bir Alman Oskar Schindler, askeriye için metal kaplar üreten bir fabrika kurar ve bu iş için sermayeyi ve iş gücünü Yahudiler üzerinden sağlar. İlerleyen zamanda Yahudiler'in gördüğü baskıyı içine sindiremeyen Schindler, onları kurtarmak için uzunca bir liste yapar.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017