Ucuz Roman - Pulp Fiction - 1994 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Pulp Fiction

Türü Dram / Kült / Suç-Polisiye
Oyuncular Tim Roth / Amanda Plummer / Laura Lovelace / John Travolta / Samuel L. Jackson / Phil LaMarr / Frank Whaley / Burr Steers / Bruce Willis / Ving Rhames / Paul Calderon / Bronagh Gallagher / Rosanna Arquette / Eric Stoltz / Uma Thurman /
Yönetmen Quentin Tarantino /
Senarist Quentin Tarantino / Roger Avary /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 1994
Süresi 154 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 14.04.1995 Hasılatı 107,930,000 $
Boxset IMDb Puanı 8,9

Filmin Konusu

          Ödül avcısı Butch Coolidge şeytanla yaptığı bir anlaşmada ödemeyi durdurmaya karar verir. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirlerine aşık bir çift soyguncudur. Bu arada iki işi iyi bilen gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak,patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahtekar genci vurmaya giderler. Vincent patronun genç ve güzel karısına bebek bakıcılığı yapmakla da görevlendirilirken ortağı suç yaşamına son vermeye karar verir. Cesur bir boksör ise para karşılığı hile yapmayı redderek şehirden kaçar. Kader bu aykırı tipleri mutheşem bir raslantı sonucu bir araya getirecektir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017