Kader - Predestination - 2014 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Predestination

Türü Bilim Kurgu / Dram / Gerilim / Gizem
Oyuncular Ethan Hawke / Sarah Snook / Christopher Kirby / Christopher Sommers / Kuni Hashimoto / Sara El-Yafi / Paul Moder / Grant Piro / Christopher Bunworth / Jamie Gleeson / Christina Tan / Dennis Coard / Milla Simmonds / Ruby Simmonds / Cate Wolfe / /
Yönetmen Michael Spierig / Peter Spierig /
Senarist Michael Spierig / Peter Spierig /
Sinema Hollywood Yapım Yeri Avustralya
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2014
Süresi 97 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 28.08.2014 Hasılatı 68,372 $
Boxset IMDb Puanı 7,5

Filmin Konusu

          Tıpkı bir önceki filmlerinde olduğu gibi yine ünlü aktör Ethan Hawke ile işbirliği yapan Spierig Kardeşler bu sefer Looper ile Azınlık Raporu'nun karması olacak bir bilimkurgu-gerilim çeşitlemesine imza atıyorlar! Yılın sürpriz polisiye soslu bilimkurgusal hadiselerinden biri olmaya aday film kendi kulvarında bir hayli iddialı görünüyor!

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


zimbabve

güzel film. insanı düşünmeye sevk ediyor.

amiral

kesinlikle muhteşem bir film. bu adamın filmleri kaliteli oluyor.


 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017