Overlord Operasyonu - Overlord - 2018 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Overlord

Türü Aksiyon / Bilim Kurgu / Gizem / Korku / Macera / Savaş
Oyuncular Jovan Adepo / Wyatt Russell / Mathilde Ollivier / Pilou Asbæk / John Magaro / Iain De Caestecker / Jacob Anderson / Dominic Applewhite / Gianny Taufer / Joseph Quinn / Bokeem Woodbine / Erich Redman / Mark McKenna / Hayley Carmichael / Marc Rissmann /
Yönetmen Julius Avery /
Senarist Billy Ray / Mark L. Smith /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / Kanada
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2018
Süresi 110 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 8.11.2018 Hasılatı 21,704,844 $
Boxset IMDb Puanı 6,8

Filmin Konusu

          2. Dünya Savaşı’nın gidişatını değiştirecek Normandiya Çıkarması’na saatler kala Amerikan paraşütçü askerlerden oluşan bir ekip, saldırının başarısı için hayati önem taşıyan bir görevi yürütmek üzere Nazi işgali altındaki Fransa’ya indirilir. Fakat askerler hedeflerine yaklaşırken gizemli bir Nazi laboratuvarında dünyada benzeri olmayan düşmanlarla karşı karşıya gelir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017