İhtiyar Delikanlı - Oldboy - 2003 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Oldboy

Türü Dram / Gerilim / Gizem
Oyuncular Min-sik Choi / Ji-tae Yu / Hye-jeong Kang / Dae-han Ji / Dal-su Oh / Byeong-ok Kim / Seung-shin Lee / Jin-seo Yoon / Dae-yeon Lee / Kwang-rok Oh / Tae-kyung Oh / Yeon-Seok Yoo / Il-han Oo / Su-hyeon Kim / Seung-jin Lee /
Yönetmen Chan-wook Park /
Senarist Garon Tsuchiya / Nobuaki Minegishi /
Sinema Güney Kore Sineması Yapım Yeri Güney Kore
Orjinal Dil Korece Yapım Yılı 2003
Süresi 120 Kalite 480P
Viz. Tarihi 15.10.2004 Hasılatı 2,181,290 $
Boxset IMDb Puanı 8,4

Filmin Konusu

          Karısı ve bebeğiyle mutlu bir hayat süren işadamı Oh Dae-su bir gün evinin önünden kaçırılır. Uyandığında kendini özel yapılmış bir hücrede bulur. Karısının öldürüldüğünü öğrenen Dae-su, 15 yıllık tutsaklığın ardından serbest bırakılır. Oh Dae-su yemin etmiştir. Mutlu hayatını yok eden adamdan intikam alacaktır. Bir Japon lokantasında tanıştığı Mido, intikamını alması için ona yardım sözü verir. Daha sonra ortaya çıkan Evergreen lakaplı bir adam ona 5 gün içinde neden hapsedildiğinin nedenini bulmasını aksi takdirde Mido'yu öldüreceğini söyler. Oh Dae-su, hapsedilmesinin ardındaki gerçeği bulur. Bununla beraber başka bir gerçeği de.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017