Çılgın Ofis Partisi - Office Christmas Party - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Office Christmas Party

Türü 3D / Komedi
Oyuncular Jason Bateman / Olivia Munn / T.J. Miller / Jennifer Aniston / Kate McKinnon / Courtney B. Vance / Jillian Bell / Rob Corddry / Vanessa Bayer / Randall Park / Sam Richardson / Karan Soni / Jamie Chung / Abbey Lee / Da'Vine Joy Randolph / /
Yönetmen Josh Gordon / Will Speck /
Senarist Justin Malen / Laura Solon /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2016
Süresi 105 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 8.12.2016 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 5,8

Filmin Konusu

          Prestijli Zenotek şirketinin CEO'su olan Carol Vanstone (Jennifer Aniston), aynı şirkette çalışan tembel ve disiplinsiz erkek kardeşi Clay'in (T.J. Miller) çalıştığı departmanı kapatma kararı almıştır. Bölümü ve işlerini kurtarabilmenin tek yolu, büyük bir müşteriyi bağlamaktır, potansiyel müşteryi etkileyebilmek için de CEO'nun tüm itirazlarına rağmen Clay'in önderliğinde şirkette çok büyük ve her anlamda çılgın bir partinin hazırlıkları başlar.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017