Non-Stop - Non-Stop - 2014 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Non-Stop

Türü Aksiyon / Gerilim / Gizem
Oyuncular Liam Neeson / Julianne Moore / Scoot McNairy / Michelle Dockery / Nate Parker / Corey Stoll / Lupita Nyong'o / Omar Metwally / Jason Butler Harner / Linus Roache / Shea Whigham / Anson Mount / Quinn McColgan / Corey Hawkins / Frank Deal / /
Yönetmen Jaume Collet-Serra /
Senarist John W. Richardson / Christopher Roach /
Sinema İngiliz Sineması Yapım Yeri ABD / İngiltere / Fransa / Kanada
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2014
Süresi 106 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 27.02.2014 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 7,0

Filmin Konusu

          Bill Marks, bir polis olarak uçak yolculuğuna çıkar ve uçaktakilerin güvenliği onun elindedir. Yolculuğunu sürdüren Bill Marks'a yolculuk sırasında bir mesaj gelir ve bu mesajda ona bir görev verilir. Bu görev ise kısıtlı bir zaman içindedir. Bill Marks gelen mesajdakileri talimatları yerine getirmezse, uçaktaki yolcuların hepsi ölecektir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017