Niko: Yıldızlara Yolculuk - Niko - lentäjän poika - 2008 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Niko - lentäjän poika

Türü Animasyon / Çocuk Filmi / Fantastik / Macera
Oyuncular Olli Jantunen / Hannu-Pekka Björkman / Vuokko Hovatta / Vesa Vierikko / Jussi Lampi / Risto Kaskilahti / Minttu Mustakallio /
Yönetmen Michael Hegner / Kari Juusonen /
Senarist Marteinn Thorisson / Hannu Tuomainen /
Sinema Hollywood Yapım Yeri Almanya / Danimarka / Finlandiya / İrlanda
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2008
Süresi 80 Kalite 480P
Viz. Tarihi 17.12.2008 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,2

Filmin Konusu

          İskandinav ülkelerinin “Buz Devri” olarak adlandırılan “Niko: Yıldızlara Yolculuk”ta sevimli bir ren geyiği olan Niko babasının Noel Baba’nın uçan geyiklerinden biri olduğunu öğrenir ve babasını bulmak üzere yola koyulur. En büyük hayali babası gibi uçmak olan Niko, Noel Baba ve uçan geyiklerini bulmak üzere çıktığı yolda, kötü kurtlara yakalanmamak için sincap Julius ve Wilma ile maceradan maceraya koşar. Arkadaşlarıyla atıldığı maceranın sonunda acaba Niko da babası gibi göklerde uçabilecek midir?

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017