Babamın Penguenleri - Mr. Popper's Penguins - 2011 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Mr. Popper's Penguins

Türü Aile / Çocuk Filmi / Fantastik / Komedi
Oyuncular Jim Carrey / Carla Gugino / Angela Lansbury / Ophelia Lovibond / Madeline Carroll / Clark Gregg / Jeffrey Tambor / David Krumholtz / Philip Baker Hall / Maxwell Perry Cotton / James Tupper / Dominic Chianese / William Charles Mitchell / Henry Kelemen / Kelli Barrett /
Yönetmen Mark Waters /
Senarist Sean Anders / John Morris /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2011
Süresi 0 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 11.08.2011 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,0

Filmin Konusu

          New York’taki dairesinde penguenler ile birlikte yaşayan Tom Popper’ın komik hikayesi anlatılıyor.Ünlü oyuncu Jim Carrey’nin yine bir komik bir karakteri canlandıracağı filmde başarılı bir iş adamının 6 penguen alarak apartman dairesini buzdan bir kaleye dönüştürme serüveni anlatılıyor. Penguenler ile birlikte yaşamaya başlayan Tom Popper, bakalım yeni sorumluluklarının iş hayatına olumsuz yansımasını engelleyebilecek mi?

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017