Bay ve Bayan Smith - Mr. & Mrs. Smith - 2005 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Mr. & Mrs. Smith

Türü Aksiyon / Gerilim / Komedi / Romantik / Suç-Polisiye
Oyuncular Brad Pitt / Angelina Jolie / Vince Vaughn / Adam Brody / Kerry Washington / Keith David / Chris Weitz / Rachael Huntley / Michelle Monaghan / Stephanie March / Jennifer Morrison / Theresa Barrera / Perrey Reeves / Melanie Tolbert /
Yönetmen Doug Liman /
Senarist Simon Kinberg /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2005
Süresi 120 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 28.07.2005 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,5

Filmin Konusu

          John(Brad Pitt) ve Jane Smith(Angelina Jolie), renksiz bir evlilik süren sıradan bir şehirli çifttir. Ama her ikisi de diğerinin öğrenmek için cinayet işleyebileceği bir sır gizlemektedir: Mr. and Mrs. Smith, yüksek ücretli, olağanüstü verimlilikte kiralık katildirler ve rakip kurumlar için çalışmaktadırlar.Mr. and Mrs. Smith, birbirlerini öldürmek için kiralandıklarında evliliklerinde yeni bir heyecan kaynağı bulurlar ve eğlence başlar... Mr. and Mrs. Smith, ölümcül yeteneklerini ortaya koyup evliliklerini müthiş bir sınava soktuklarında sonuç muhteşem bir macera yapıtına dönüşür.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017