Hakaret - L'insulte - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

L'insulte

Türü Dram / Gerilim
Oyuncular Adel Karam / Kamel El Basha / Camille Salameh / Diamand Bou Abboud / Rita Hayek / Talal Jurdi / Christine Choueiri / Julia Kassar / Rifaat Torbey / Carlos Chahine / Walid Abboud / Georges Daoud / Elie Njeim / Sami Hamdan / Tony Mehanna / /
Yönetmen Ziad Doueiri /
Senarist Ziad Doueiri / Joelle Touma /
Sinema Fransız Sineması Yapım Yeri ABD / Fransa / Belçika / Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti / Lübnan
Orjinal Dil Arapça Yapım Yılı 2017
Süresi 112 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 15.02.2018 Hasılatı
Boxset IMDb Puanı 7,7

Filmin Konusu

          Beyrutlu Hıristiyan oto tamircisi Toni (Adel Karam), hamile eşi Şirin'le (Rita Hayek) birlikte sıradan bir hayat sürmektedir. Evlerinin bulunduğu sokaktaki altyapı çalışmalarını yapan şirketin ustabaşı, Beyrut'ta mülteci kampında yaşamını sürdüren Filistinli Yaser'dir (Kamel El Basha). Yaser'in Toni'nin evinde yapmak istediği iyi niyetli tadilat işlerine Toni izin vermeyince aralarında bir gerginlik başlar ve günün birinde Toni'nin ettiği hakaret sonrası Yaser Toni'ye saldırarak 2 kaburgasını kırar. İş mahkemeye taşınırken kısa süre sonra olaya siyasetçiler de dahil olur ve iki adam arasındaki husumet, adeta bütün ülkenin meselesi haline gelir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017