Aşıklar Şehri - La La Land - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

La La Land

Türü Dram / Komedi / Müzikal / Romantik
Oyuncular Ryan Gosling / Emma Stone / Amiée Conn / Terry Walters / Thom Shelton / Cinda Adams / Callie Hernandez / Jessica Rothe / Sonoya Mizuno / Rosemarie DeWitt / J.K. Simmons / Claudine Claudio / Jason Fuchs / D.A. Wallach / Trevor Lissauer /
Yönetmen Damien Chazelle /
Senarist Damien Chazelle /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2016
Süresi 128 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 30.12.2016 Hasılatı 151,058,124 $
Boxset IMDb Puanı 8,2

Filmin Konusu

          Oyuncu olabilme hayaliyle yanıp tutuşan Mia (Emma Stone) ile klasik cazı günümüzde sürdürmeye çalışan Sebastian (Ryan Gosling) trafiğin sıkışık olduğu bir gün tanışırlar. İkisinin de hayallerinin gerçeğe dönüşmesi imkansız gibidir. Ancak büyük cesaret gerektiren hayalleri ve aralarında başlayan aşk, ikiliye adeta büyülü bir dünyanın kapılarını açacaktır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017