Atlayıcı - Jumper - 2008 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Jumper

Türü 3D / Aksiyon / Bilim Kurgu / Fantastik / Macera
Oyuncular Hayden Christensen / Jamie Bell / Rachel Bilson / Diane Lane / Samuel L. Jackson / Michael Rooker / AnnaSophia Robb / Max Thieriot / Jesse James / Tom Hulce / Kristen Stewart / Teddy Dunn / Barbara Garrick / Michael Winther / Massimiliano Pazzaglia / /
Yönetmen Doug Liman /
Senarist David S. Goyer / Jim Uhls /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / Kanada
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2008
Süresi 88 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 14.02.2008 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,1

Filmin Konusu

          Babasıyla birlikte yaşayan Davey evde mutsuz ve huzursuzdur. Artık daha fazla sabredemeyecini düşünen Davey evden kaçmaya karar verir. Fakat nereye gideceğini, nerede yaşayacağını bilemez. Bu soruna bulacağı çözüm ise istediği heryer olacaktır. Zamanla özel bir yeteneği olduğunu ve çok yüksek mesafelere zıplayabildiğini öğrenen Davey bu nedenle başının belada olduğunu ise sonradan farkedecektir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017