Buz Devri 2: Erime Başlıyor - Ice Age: The Meltdown - 2006 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Ice Age: The Meltdown

Türü Aile / Aksiyon / Animasyon / Fantastik / Komedi / Macera
Oyuncular Ray Romano / John Leguizamo / Denis Leary / Seann William Scott / Josh Peck / Queen Latifah / Will Arnett / Jay Leno / Chris Wedge / Peter Ackerman / Caitlin Rose Anderson / Connor Anderson / Joseph Bologna / Jack Crocicchia / Peter DeSève /
Yönetmen Carlos Saldanha /
Senarist Peter Gaulke / Gerry Swallow / Jim Hecht /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2006
Süresi 91 Kalite 480P
Viz. Tarihi 29.03.2006 Hasılatı 195,330,621 $
Boxset Buz Devri IMDb Puanı 6,9

Filmin Konusu

          Mamut Manny bir aile kurmak istemektedir. Fakat uzun süredir ortalıklarda Manny'den başka bir mamuta rastlanılmadığı için kimse bunun mümkün olduğuna inanmamaktadır. Ta ki bir gün Manny'nin karşısına Ellie isimli bir mamut çıkana kadar. Manny ve Ellie pek iyi anlaşamamaktadırlar çünkü Ellie kendisini bir opossum sanmaktadır. Bu arada ısınan hava, vadiyi okyanus sularından ayıran devasa barajı eritmeye başlamıştır. Bunu farkeden kahramanlarımız Manny, Sid ve Diego tek kurtuluşun vadinin diğer tarafına geçmek olduğu bilirler. Üçü Ellie ve iki opossum kardeşini alarak macera dolu bir yolculuğa adım atarlar.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017