Vahşiler - Hostiles - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Hostiles

Türü Dram / Macera / Western
Oyuncular Scott Shepherd / Rosamund Pike / Ava Cooper / Stella Cooper / David Midthunder / Gray Wolf Herrera / Christian Bale / Rory Cochrane / Jonathan Majors / John Benjamin Hickey / Stafford Douglas / Stephen Lang / Bill Camp / Wes Studi / Jesse Plemons / /
Yönetmen Scott Cooper /
Senarist Scott Cooper / Donald E. Stewart /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 134 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 29.03.2018 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 7,3

Filmin Konusu

          1892 yılında Yüzbaşı Joseph Blocker (Christian Bale), bizzat başkandan gelen bir emir alır. Ömrünün son günlerini yaşayan bir Cheyenne reisi Sarı Şahin ve ailesini New Mexico'dan diğer ırkdaşlarının yaşadığı Montana'ya dek götürmesi gerekmektedir. Blocker bu emri pek gönüllü olmasa da kabul etmek zorunda kalır. Bu yolculuk oldukça uzun ve tehlikeli geçecektir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017