Hansel ve Gretel Cadı Avcıları - Hansel & Gretel: Witch Hunters - 2013 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Hansel & Gretel: Witch Hunters

Türü Aksiyon / Fantastik / Korku
Oyuncular Jeremy Renner / Gemma Arterton / Famke Janssen / Pihla Viitala / Derek Mears / Robin Atkin Downes / Ingrid Bolsø Berdal / Joanna Kulig / Thomas Mann / Peter Stormare / Bjørn Sundquist / Rainer Bock / Thomas Scharff / Kathrin Kühnel / Cedric Eich / /
Yönetmen Tommy Wirkola /
Senarist Tommy Wirkola /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / Almanya
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2013
Süresi 88 Kalite Diger
Viz. Tarihi 28.02.2013 Hasılatı 55,703,475 $
Boxset IMDb Puanı 6,1

Filmin Konusu

          Zencefilli evle alakalı travmatik bir kazadan 15 yıl sonra Hansel (Jeremy Renner) ve Gretel (Gemma Arterton) adlı ikizler, kendilerini cadıları yok etmeye adamış intikamcı avcılar haline gelmişlerdir. Yıllar geçtikçe ikizler avcılıkta ustalaşmış, izleme kabiliyetinde ve avını yakalama işinde ünlenmişlerdir. Sıkıntıları iyileşse de, işleri oldukça kolaydır, tehlikeli sözler ve lanetler onlara işlemez. Şimdi, Augsbur Başkanı, kasabadan gidebilmelerine ve büyücü kadınların başını (Famke Janssen) bulabilmelerine yardımcı olur. Büyücü kadınların başı ise iki gün sonra gerçekleşecek ‘ Kanlı Ay’ esnasında yapılacak cadılar toplantısında bir çok yerel çocuğu kurban etmeyi planlamaktadır. İşleri daha kötü yapmak için ikili aynı zamanda Augsburg’daki gücü ele geçirmiş ve kendi çapında bir cadı avlayıcısı olan acımasız Şerif Berringer (Peter Stormare) ile de ilgilenmek zorundadır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017