Galaksinin Koruyucuları 2 - Guardians of the Galaxy Vol. 2 - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Türü Aksiyon / Bilim Kurgu / Macera
Oyuncular Chris Pratt / Zoe Saldana / Dave Bautista / Vin Diesel / Bradley Cooper / Michael Rooker / Karen Gillan / Pom Klementieff / Sylvester Stallone / Kurt Russell / Elizabeth Debicki / Chris Sullivan / Sean Gunn / Tommy Flanagan / Laura Haddock /
Yönetmen James Gunn /
Senarist James Gunn / Dan Abnett /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 136 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 28.04.2017 Hasılatı 385,560,026 $
Boxset Galaksinin Koruyucuları IMDb Puanı 8,1

Filmin Konusu

2014'te çekilen Galaksinin Koruyucuları filmindeki maceraların devamı niteliğindeki bu filmde Peter Jason Quill, yani Star-Lord (Chris Pratt) arkadaşları suikastçi Gamora (Zoe Saldana), ailesinin intikamını almak için tüm galaksiyi dolaşan Drax (Dave Bautista), ödül avcısı rakun Rocket ve onun yanında dolaşan Groot ile birlikte babasının kökenlerini arıyor. Bu yolculuk sırasında galaksinin değişik yerlerinde savaşırlarken yanlarına yeni yol arkadaşları da katılıyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017