Ateşböceklerinin Mezarı - Grave Of The Fireflies - 1988 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Grave Of The Fireflies

Türü Animasyon / Dram / Savaş
Oyuncular Tsutomu Tatsumi / Ayano Shiraishi / Yoshiko Shinohara / Akemi Yamaguchi / Tadashi Nakamura / Marcy Bannor / Shelley Calene-Black / Luci Christian / Shannon Conley / Justin Doran / Crispin Freeman / Adam Gibbs / Dan Green / Amy Jones / Susan O. Koozin /
Yönetmen Isao Takahata /
Senarist Akiyuki Nosaka / Isao Takahata /
Sinema Japon Sineması Yapım Yeri Japonya
Orjinal Dil Japonca Yapım Yılı 1988
Süresi 89 Kalite 720P
Viz. Tarihi 16.04.1988 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 8,5

Filmin Konusu

          2. Dünya Savaşı devam etmektedir. 14 yaşındaki Seita ve 4 yaşındaki kız kardeşi Setsuko, babaları donanmayla birlikte savaşa gittiği için anneleri ile birlikte yaşamaktadırlar. Bir Amerikan hava saldırısı sırasında anneleri ölür ve teyzeleri tarafından evlat edinilirler. Teyzelerinin evinde gördükleri muameleden rahatsız olan kardeşler, kendi başlarına yaşam savaşı vermeye başlarlar. Bu süreçte açlık, önyargı ve kendi gururları ile mücadele eden kardeşler kendi savaşlarını verecektir..

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017