Kabuktaki Hayalet - 3D - Ghost in the Shell - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Ghost in the Shell

Türü 3D / Aksiyon / Bilim Kurgu / Gerilim / Gizem / Suç-Polisiye
Oyuncular Scarlett Johansson / Pilou Asbæk / Takeshi Kitano / Juliette Binoche / Michael Pitt / Chin Han / Danusia Samal / Lasarus Ratuere / Yutaka Izumihara / Tawanda Manyimo / Peter Ferdinando / Anamaria Marinca / Daniel Henshall / Mana Hira Davis / Erroll Anderson / /
Yönetmen Rupert Sanders /
Senarist Shirow Masamune / Jamie Moss /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / İngiltere / Çin Halk Cumhuriyeti / Hindistan / Yeni Zelanda / Hong Kong
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 107 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 30.03.2017 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,4

Filmin Konusu

          Özel tasarım bir insan-cyborg hibriti, siber suçlarla mücadele eden bir ekip olan 9. Birim'in başındadır. Sıradaki görevi, Hanka Robotik şirketinin yapay zekaya dair çok önemli bilgilerinin çalınmasına engel olmaktır.
Masamune Shirow'un elinden çıkan 1995 yapımı Ghost in the Shell adlı animenin aynı adlı Hollywood uyarlamasının çekimlerinin büyük kısmı Yeni Zelanda'da yapıldı.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017