Aşkın Dili - Gemma Bovery - 2014 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Gemma Bovery

Türü Dram / Komedi / Romantik
Oyuncular Fabrice Luchini / Gemma Arterton / Jason Flemyng / Isabelle Candelier / Niels Schneider / Mel Raido / Elsa Zylberstein / Pip Torrens / Kacey Mottet Klein / Edith Scob / Philippe Uchan / Pascale Arbillot / Marie-Bénédicte Roy / Christian Sinniger / Pierre Alloggia / /
Yönetmen Anne Fontaine /
Senarist Pascal Bonitzer / Anne Fontaine /
Sinema Fransız Sineması Yapım Yeri İngiltere / Fransa
Orjinal Dil Fransızca Yapım Yılı 2014
Süresi 99 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 16.10.2014 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,4

Filmin Konusu

          Martin Joubert (Fabrice Luchini), Gustave Flaubert ve başyapıtı Madam Bovary'nin hayranı olan orta yaşlı bir adamdır. Flaubert'e olan hayranlığıyla Normandiya bölgesinde bir köye taşınır. Kısa süre sonra İngiliz bir çift olan Bovery'ler de aynı kasabaya yerleşirler. Sadece isimleri değil, yaşadıkları hayat ve tavırları da Madam Bovary öyküsüne fazlasıyla benzemektedir. Özellikle genç Gemma Bovery (Gemma Arterton) Emma Bovary'nin yaşamını adeta yeniden yaşamaktadır. Martin, genç kadının tıpkı roman kahramanı gibi felakete sürüklenmesini önlemek için elinden geleni yapacaktır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017