Forrest Gump - Forrest Gump - 1994 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Forrest Gump

Türü Dram / Komedi / Romantik
Oyuncular Tom Hanks / Rebecca Williams / Sally Field / Michael Conner Humphreys / Harold G. Herthum / George Kelly / Bob Penny / John Randall / Sam Anderson / Margo Moorer / Ione M. Telech / Christine Seabrook / John Worsham / Peter Dobson / Siobhan Fallon Hogan /
Yönetmen Robert Zemeckis /
Senarist Winston Groom / Eric Roth /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 1994
Süresi 142 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 11.11.1994 Hasılatı 329,691,196 $
Boxset IMDb Puanı 8,8

Filmin Konusu

          Forrest Gump, zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump  zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017