Uçuş - Flight - 2012 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Flight

Türü Dram / Gerilim
Oyuncular Nadine Velazquez / Denzel Washington / Carter Cabassa / Adam C. Edwards / Tamara Tunie / Brian Geraghty / Kelly Reilly / Conor O'Neill / Charlie E. Schmidt / Will Sherrod / Boni Yanagisawa / Adam Tomei / Dane Davenport / John Crow / Bruce Greenwood / /
Yönetmen Robert Zemeckis /
Senarist John Gatins /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2012
Süresi 138 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 31.01.2013 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 7,3

Filmin Konusu

          Oscar ödüllü Denzel Washington, uçuş esnasında gerçekleşen bir felaketin ardından zorunlu iniş yaparak yolcuların neredeyse tamamının hayatını kurtaran deneyimli pilot Whip Whitaker’ı canlandırıyor. Kazanın ardından Whip, kahraman ilan edilse de kazaya dair daha fazla şey öğrenildikçe bunun kimin hatası olduğuna ve o uçakta neler yaşandığına dair cevapsız sorular belirmeye başlıyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017