Rambo: İlk Kan - First Blood - 1982 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

First Blood

Türü Aksiyon / Macera
Oyuncular Sylvester Stallone / Richard Crenna / Brian Dennehy / Bill McKinney / Jack Starrett / Michael Talbott / Chris Mulkey / John McLiam / Alf Humphreys / David Caruso / David L. Crowley / Don MacKay / Charles A. Tamburro / David Petersen / Craig Huston /
Yönetmen Ted Kotcheff /
Senarist David Morrell / Michael Kozoll /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 1982
Süresi 93 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 31.03.1983 Hasılatı 125.212.904 $
Boxset Rambo IMDb Puanı 7,7

Filmin Konusu

          Vietnam gazisi John Rambo küçük bir kasabanın şerifi tarafından taciz edilince kontrolden çıkar. Eski bir Yeşil Bereli olduğu farkedilinceye kadar iş işten geçer. Rambo bir polisi öldürüp kırsal alana kaçar. Görevlilerin, bu genç adamın köşeye sıkıştırıldığında tam bir ölüm makinasına dönüştüğünü anlamaları için mıntıkadaki silahlı personelin çoğunun hayatını kaybetmesini beklemek gerekecektir. Yardım için bölgeye Rambo'nun Vietnam'daki komutanı Albay Trautman gelir. Kendi yetiştirdiği ölüm makinasını yakından tanıyan tecrübeli askerin, yetkililere tek bir önerisi olacaktır:

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017