Fetih 1453 - Fetih 1453 - 2012 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

System.ArgumentOutOfRangeException: Uzunluk sıfırdan küçük olamaz. Parametre adı: length konum: System.String.Substring(Int32 startIndex, Int32 length) konum: film_izle.Film_Doldur() c:\inetpub\vhosts\sinemaonda.com\httpdocs\film-izle.aspx.cs içinde: satır 166
Sinema MOD
Orjinal Adı

Fetih 1453

Türü
Oyuncular
Yönetmen
Senarist
Sinema Hollywood Yapım Yeri Türkiye /
Orjinal Dil Türkçe Yapım Yılı 2012
Süresi 160 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 16.02.2012 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 0,0

Filmin Konusu

Babası II. Murat'ın ölümü üzerine ikinci kez tahta çıkan II. Mehmet'in şimdi kafasında gerçekleştirmesi gereken ilk öncelik Bizans İmparatorluğu'nun son toprağı olan Konstantinapolis'i Osmanlı Devleti'ne katmaktır. Bu uğurda ne yapılması gerekiyorsa genç padişah hiçbirinden feragat etmeyecektir... Osmanlı Devleti'ne çağ atlatarak imparatorluğa taşıyan Fatih Sultan Mehmet'in 1451 yılında henüz İstanbul'u alma planları yaptığı dönemden başlayan film, şimdiye kadar çekilmiş en büyük tarihi-kahramanlık projesi olma iddiasında.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


avare73

beklediğim gibi olmasada yinede iyi.


 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017