Ferdinand - Ferdinand - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Ferdinand

Türü Aile / Animasyon / Çocuk Filmi / Fantastik / Komedi / Macera
Oyuncular Jack Gore / Jet Jurgensmeyer / Nile Diaz / Colin H. Murphy / Carlos Saldanha / Jeremy Sisto / Bobby Cannavale / Raúl Esparza / Luis Carlos de La Lombana / Juanes / Jerrod Carmichael / Julia Scarpa Saldanha / John Cena / Lily Day / Rafael Scarpa Saldanha / /
Yönetmen Carlos Saldanha /
Senarist Munro Leaf / Robert Lawson /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 108 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 20.12.2017 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,7

Filmin Konusu

          Korkutucu görüntüsünden hiç beklenmeyecek şekilde sevimli ve dost canlısı olan boğa Ferdinand, sahibi Nina ile İspanya'da mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde yaşanan yanlış anlaşılma sonucu bir çiftliğe gönderilir, oradan da boğa güreşlerine çıkmak üzere seçilir. Ailesinin yanına yeniden dönmek isteyen Ferdinand, bunun için çiftlikteki arkadaşlarıyla birlikte kaçarak büyük bir maceraya atılır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017