Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings - 2014 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Exodus: Gods and Kings

Türü 3D / Aksiyon / Dram / Fantastik / Macera
Oyuncular Christian Bale / Joel Edgerton / John Turturro / Aaron Paul / Ben Mendelsohn / María Valverde / Sigourney Weaver / Ben Kingsley / Isaac Andrews / Hiam Abbass / Indira Varma / Ewen Bremner / Golshifteh Farahani / Ghassan Massoud / Tara Fitzgerald / /
Yönetmen Ridley Scott /
Senarist Adam Cooper / Bill Collage /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / İngiltere / İspanya
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2014
Süresi 150 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 18.12.2014 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,0

Filmin Konusu

          Hz. Musa'nın İsrailoğulları'nı kölelikten kurtarma hikayesi. Firavun Ramses'in şiddetinden kaçmak için, kendisine güvenen 600 bin kişiyle birlikte binbir türlü engeli aşma çabaları, Ridley Scott'ın epik diliyle birlikte izleyicilerle buluşacak. Hz. Musa'yı ise İngiliz yıldız Christian Bale canlandırıyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017