Dunkirk - Dunkirk - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Dunkirk

Türü Aksiyon / Dram / Gerilim / Savaş / Tarihi
Oyuncular Fionn Whitehead / Damien Bonnard / Aneurin Barnard / Lee Armstrong / James Bloor / Barry Keoghan / Mark Rylance / Tom Glynn-Carney / Tom Hardy / Jack Lowden / Luke Thompson / Michel Biel / Constantin Balsan / Billy Howle / Mikey Collins /
Yönetmen Christopher Nolan /
Senarist Christopher Nolan /
Sinema Hollywood Yapım Yeri İngiltere
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 106 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 21.07.2017 Hasılatı 172,477,172 $
Boxset IMDb Puanı 8,4

Filmin Konusu

          Christopher Nolan'ın 2. Dünya Savaşı'nın kaderini belirleyen olaylardan biri olan Dunkerque Tahliyesi'ni konu edinen filmi, yüz binlerce İngiliz ve müttefik askerlerinin, düşman askerleri tarafından etrafının sarılması ile başlar. Arkaları deniz olan bir yerde sıkışan askerler, düşman saldırısına karşı çaresiz bir durumda kalırlar. Başrollerinde Mark Rylance, Kenneth Branagh ve Tom Hardy'nin yer aldığı filmin kadrosunda ayrıca Jack Lowden, Aneurin Barnard ve ilk kez film deneyimini yaşacak olan Fionn Whitehead ile Harry Styles da yer alıyor. Filmi kendi senaryosundan uyarlayacak olan yönetmene yapımcılık koltuğunda da Emma Thomas eşlik ediyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017