Çöküş - Der Untergang / Downfall - 2004 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Der Untergang / Downfall

Türü Biyografi / Dram / Politik / Savaş / Tarihi
Oyuncular Bruno Ganz / Alexandra Maria Lara / Corinna Harfouch / Ulrich Matthes / Juliane Köhler / Heino Ferch / Christian Berkel / Matthias Habich / Thomas Kretschmann / Michael Mendl / André Hennicke / Ulrich Noethen / Birgit Minichmayr / Rolf Kanies / Justus von Dohnányi /
Yönetmen Oliver Hirschbiegel /
Senarist Bernd Eichinger / Joachim Fest /
Sinema Alman Sineması Yapım Yeri Almanya / Avusturya / İtalya
Orjinal Dil Almanca Yapım Yılı 2004
Süresi 156 Kalite 480P
Viz. Tarihi 25.03.2005 Hasılatı 5,501,940 $
Boxset IMDb Puanı 8,3

Filmin Konusu

          Hitler ve yakın arkadaşları kendilerini sığınaklarda güvene almışlardır. Aralarında Führer'in özel sekreteri Traudi Junge de vardır. Berlin artık düşmüş bir kaledir fakat Hitler, şehirden çıkmayı ve teslim olmayı kabul etmemektedir. Halkının tüm fertleri dışarıda yok edilirken o, son yolculuğuna hazırlanmaktadır. Birlikte intihar etmeden birkaç saat önce Eva Braun ile evlenirler. Cesetleri düşman eline geçmemesi için yakılır. Führer'in peşinden yıllarca sadık bir şekilde gitmiş birçok insanın durumu da farklı değildir. Berlin düşerken herkesin ölümle yaşam arasında seçim yapma saati giderek yaklaşmaktadır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017