Başkalarının Hayatı - Das Leben der Anderen - The Lives of Others - 2006 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Das Leben der Anderen - The Lives of Others

Türü Dram / Gerilim / Politik
Oyuncular Martina Gedeck / Ulrich Mühe / Sebastian Koch / Ulrich Tukur / Thomas Thieme / Hans-Uwe Bauer / Volkmar Kleinert / Matthias Brenner / Charly Hübner / Herbert Knaup / Bastian Trost / Marie Gruber / Volker Michalowski / Werner Daehn / Martin Brambach /
Yönetmen Florian Henckel von Donnersmarck /
Senarist Florian Henckel von Donnersmarck /
Sinema Alman Sineması Yapım Yeri Almanya
Orjinal Dil Almanca Yapım Yılı 2006
Süresi 137 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 9.03.2007 Hasılatı 11,284,657 $
Boxset IMDb Puanı 8,5

Filmin Konusu

          GDR adıyla bilinen eski Demokratik Almanya Cumhuriyeti (Doğu Almanya) hükümeti, çöküşünden beş yıl önce iktidarını ancak son derece acımasız bir kontrol ve gözetleme sistemiyle sürdürebilecek noktaya gelmiştir. Stasi adlı gizli polis servisine bağlı binlerce muhbirin yaptığı ihbarlar sonucunda 17 milyon nüfuslu ülkede 200 bin kişi fişlenerek dosyası tutulmuştur. Hükümetin ve Stasi’nin hedefi, “başkalarının hayatları” hakkında her şeyi bilmektir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017