Coco - Coco - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Coco

Türü Aile / Animasyon / Çocuk Filmi / Fantastik / Komedi / Macera
Oyuncular Anthony Gonzalez / Gael García Bernal / Benjamin Bratt / Alanna Ubach / Renee Victor / Jaime Camil / Alfonso Arau / Herbert Siguenza / Gabriel Iglesias / Lombardo Boyar / Ana Ofelia Murguía / Natalia Cordova-Buckley / Selene Luna / Edward James Olmos / Sofía Espinosa / /
Yönetmen Lee Unkrich / Adrian Molina /
Senarist Lee Unkrich / Jason Katz /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 109 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 29.11.2017 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 8,5

Filmin Konusu

          12 yaşındaki Miguel, hayranı olduğu müzisyen Ernesto de la Cruz gibi olabilmenin hayalleriyle yaşamaktadır. Ancak ailesinin müzikle ilgilenmesine yönelik anlaşılmaz bir yasağı vardır. Tuhaf olaylar sonucunda kendini Ölüler Diyarı'nda bulan Miguel, burada ailesinin mazisiyle ilgili gizli kalmış şeyleri öğrenecek, bir yandan da müzikteki yeteneğini ispatlamaya çalışacaktır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017